Beklenen Kitaplar

Ayın 8″inden beri beklediğim kitaplar bugün eve ulaşmış.Evet gelip kitapları görünce sanki bayramlık hediye almışlar gibi mutlu oldum :) . Amazon.co.uk den sipariş etmiştim tahmin edilen teslim tarihi wilhoutsslot olarak dünü gösteriyordu dünde gelmeyince herhalde dedim 3 dolar yüzünden gümrükte takıldı o yüzden mutluluğuma hak verirsiniz umarım. Evet cicilerim nasıl sizde bakın :)

 kitaplar

Özellikle Clean Code ve uzun süredir yakından takip ettiğim Domain Driven Design kitabını okumayı sabırsızlıkla bekliyorum.

6 thoughts on “Beklenen Kitaplar

 1. Erol Kabadayı

  Cihat merhaba, öncelikle söylemeliyim ki süper 3 kitap almışsın. Özellikle “Clean Code” dikkatimi çekti. Arka kapak yazısını gidip okudum Amazon’dan ve ben de sipariş etmeye karar verdim. Sana keyifli okumalar…

 2. M. Cihat Altuntaş Post author

  Sağol Erol bende şöyle bir göz gezdirdim kitaba oldukça keyifli olacak benim için.Sanada keyifli okumalar.Kitaptan öğrenecek ve yazacak çok şey çıkacağa benziyor :)

 3. Hasan

  bende bu tur kitapları okumak istiyorum ebook’larından sıkıldım bir yere kadar bilgisayarda kitap okunabiliyor kagıdın yerini hiçbirşey tutmuyo hele not almak karalamak istediginde :) kala kalıyorsunuz acaba musait bir zamanınızda amazon.com’dan nasıl alış veriş yaptıgınızı anlatabilirmisiniz bu paypal kulanmayı bir turlu beceeremedim dogrulama işlemi baya bir can sıkıcı yada herhangi bir alışverişinizi ekran goruntuleri ile koyabilirseniz çok sevinirim iyi çalışmalar

 4. M. Cihat Altuntaş Post author

  Amazon.com’dan alışveriş yaparken bende biraz uğraştım açıkçası. Normal kullandığım kredi kartı ile yapmaya çalıştım kredi kartık CIV numarası denen o arkadaki numara girilmeden alışveriş onayı vermediği için başarısız oldum. Ardından başka bir kredi kartı ile denedim problemsiz oldu. Vakit bulduğumda inş. hakkında bi yazı yazabilirim.

 5. M. Cihat Altuntaş Post author

  Merhaba Tolga ,
  Kitabın hepsini okumadım ama okuduğum kadarıyla güzel bir kitap tavsiye ederim.Bazı bölümleri 2-3 defa okudum diyebilirim biraz ağır bir kitap ama DDD için bulabileceğin tek iyi referans.

Comments are closed.